face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

13.12.2013 - Zašití písničkáři aneb Dudlajdáá s kytarou a půllitrem...

13.12.2013 - Zašití písničkáři aneb Dudlajdáá s kytarou a půllitrem...
Letos naposled (i když ne tak úplně, o tom pozdějc) přivítá Klub Kocour volné sdružení muzikantů, nazvané podle prvního působiště Zašití písničkáři. Pátek třináctýho stane se pomyslnou tečkou za prvnim kalendářnim rokem akce, nemající ve vodách české muziky obdobu.

Naštěstí.

A kdo se s prvnim rokem přijde rozloučit v černym triku s notama?

Alfik

David Bartoš - písničkář

Tomáš Berka

Tomáš Dvořák

Jirka Hurych - písničkář

Hynek Kočí

Malcovský Karel

Stanislav Stejskal

Jiri Samal

Jiří Vondrák

+ překvapení, o kterym kdybychom napsali víc, tak už to překvapení nebude, tak snad jen, že muzika se dá provozovat v každym věku a já jedu někam shánět hodně malej stojánek na mikrofon. ;o)

Večerem jako vždycky s ostrovtipem sobě vlastním provází a sem tam něco zahraje nebo zarecituje taky Stanislava Koucká Nodlová, o zvuk a světla postará se David Alfik Dewetter, na místě spousta dobrot, který si do hlavy lze jak nalejt, tak napchat vidličkou, pro extrémně naturalistické týpky taky třeba rukama. Jen jedna věc se od minula mění - TENTOKRÁT V KOCOUROVI NEKOUŘÍME!

Vstupné jako vždy dobrovolné, tentokrát ovšem s bonusem - kdo dá aspoň kilínko, obdrží zbrusu nový cédéčko Zašití písničkáři I, což je výběr toho nejlepšího z produkce muzikantů, kteří se za ten první rok v našich pořadech objevili a, jak kdesi napsal laskavý recenzent, hrdě nosej tričko s notama. :o)

Scházíme se, hrajeme, pijeme a kecáme a snad to tak bude dál. A v očekávání věcí příštích slezme se tedy, poslouchejme, pokecejme a těšme se na Zašitej rok 2014! Dudlajdááá!
21.03.2014 08:59:43
Karel Malcovský
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one