face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

24.9. 2013 - Alfík 35.let na světě / 15.let na pódiu

Alfík 35.let na světě / 15.let na pódiu
Místo konání: Klub Kocour

                           Jandova 4, Praha 9

Alfik svůj každoroční recitálek v klubu Kocour promění letos v událost druhdy nevídanou - ježto se celá ta věc koná v předvečer jeho půlčtyřicetin, pozval pár přátel a jestli ten večer něco NEuslyšíte, bude to zatuchlej folk s příchutí medvědů, a ani žádná vlajka nikam lítat nebude!
Velmi rád totiž tímto sděluje, že si po delší době na pár písní užije doprovod další kytary, a to tentokrát pro změnu v rukou skvělého kytaristy, profesora, producenta a vůbec muzikanta - Tomáše Berky!

Dojde samozřejmě i na Tomův sólový bloček, stejně jako u dalšího milého hosta, kterým bude kytarista, zpěvák, písničkář a frontman kapely Natural Petr Kadlček...

 A to není všechno - protože nejen kytary hejbou muzikou snad na žádné muzikantské akci v Praze nemůže chybět vášnivý propagátor a hráč na hangdrum Jirka Šámal! Vše doplní Stani Koucká Nodlová nějakým šansonkem a prý má v rukávu ještě překvapení ....

Hele, bude to velký, bude to open-air (ovšem v případě škaredýho počasí se během chvilinky vše přesouvá do přilehlejch rovněž velmi příjemnejch vnitřních prostor), jí a pije se v Kocourovi výborně a vstup je lidovejch šedesát kaček, tak pro jednou vzdejte Ordinaci nebo co to v úterý pouštěj a doražte!

Těšíme se všichni! ;o)
10.10.2013 13:57:33
Karel Malcovský
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one