face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Alfik v Praze aneb Zašití písničkáři I.

Alfik v Praze aneb adventní hyjééé...
Tradiční Alfikovy adventní koncerty přeformovaly se do akce nepoměrně příjemnější, veselejší a vůbec atraktivnější. V geniálním podničku "Zašité občerstvení" kousek od metra A "Flora" (tedy v Praze, ano) přihodí se večírek kromobyčejný. Vstupné je nic, na místě bude stát aparátek na lehké dozvučení a kdo si s sebou vezme dajaký hudobný nástroj, může si (nám) zahrát, zazpívat, třeba se přidá někdo další... co my víme.

Správná otázka. Co my víme už teď je, že s kytarkama se dostaví Alfik (no aby ne, když to domluvil), Petr Kadlček (výbornej písničkář a dlouholetej frontman kapely Natural a člen několika dalších, možná ještě známějších), celkem solidní vejlet až z Lanškrouna si spáchá písničkář, filozof a sluníčko Jirka Hurych, Kuba Janda vytáhne svýho Furcha na pár písniček plnejch jeho něhy, vtipu a kytaráckejch machrovinek, potulný písničkář (někdy písničkářka) a hráč(ka) v akordeon Vítek Skřítek Eliáš a to neni všechno, akorát že pár dalších hostů ještě nemám 100% potvrzenejch a tedy nechci malovat čerty na zeď (já vim, že se tohle úsloví pro danou situaci úplně nehodí. No a co.).

100% slíbený ale mám jedno překvapení, na který se, byť pro mě to překvapení nebude, těšim ohromně, a bude to takovej dárek ode mě pro všechny příchozí.

Na místě kromě tepla, aparátu a muziky bude k dispozici spousta výbornejch vín, piv, tajtrlíků i nealka, a geniální domácí kuchyně mající kořeny v kuchařském týmu prezidentů Havla i Klause, a to všechno za ceny velmi lidové, což před Vánocema taky potěší.

Doražte posedět, zahrát, zakrákat, cokoli.

A kdybyste někdo měli nějakej nápad (toužili byste předvíst striptýz, knížku, trik s králikem, monolog ze Šejkspíra nebo pálivou omáčku), buď se mi ozvěte nebo to vemte prostě na hulváta s sebou a nějak to určitě vymyslíme!

Varujeme jen před poněkud omezenou kapacitou prostor, pročež víte-li určitě, že dorazíte, klikněte zde, pomůže nám to s chystánim, vařenim, zvučenim, všim. ;o)

Tak se těšíme! Papoš!
16.04.2013 18:52:09
Karel Malcovský
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one