face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Zašití písničkáři III.

Zaští písničkáři III.
2.3.2013 - 18.00 HOD.
Vstupné je dobrovolné, když něco hodíte do klobouku, poděkujem, když ne, i tak budem rádi, že jste přišli. Prostředí prima, sezení pohodlné, ceny muzikantské.

Místo konání: Zašité občerstvení

                           Hradešínská 51, Praha 10 - Vinohrady

Koho také uslyšíme tentokrát?

Petr "Čoky" Cícha - (ten samej co minule, doufáme že do tý doby vystřízliví )(ode mě to sedí... :oD)

Karel Malcovský - severočeskej písničkář, vystupující jednak po různejch festivalech včetně každoroční Porty sám, a jednak aktivní autor muziky i textů pro jiná hudební uskupení...

Vítek Skřítek Eliáš - toho taky znáte od minula, a kdo ne, tak říká si potulný písničkář a hráč v akordeon, nosí barvičky a korálky a lemtá rum.

Marcela Plšková - polovina sestavy DUO TORNÁDO a je to fakt paráda jak zpívá a hraje

Evička co zpívala už minule + Víťa s ní nově

Jirka Šámal - bude zase bušit do UFA

a několik dalších co už znáte i neznáte se taky představí
jako třeba Radek Dominik Šafránek se svou modrou kytarou a neodmyslitelným stojánkem na noty...

A nebude se furt jen třískat do kytár - o spisovateli Jonu Davisovi se dá napsat mnohé, ale nejlepší je si přečíst pár jeho knížek nebo - ideálně - si pár krátkejch povídeček vyslechnout v jeho podání. A i tu možnost vám Zašití písničkáři č.III nabídnou! Jon od roku 1992 žije v Praze, píše i mluví česky, byť je zcela samouk, a odmítá jakékoli korektury. Já osobně jsem se s ním poznal před pár lety na jeho autorským čtení v Chrudimi, kde jsem nějak trapčil jako hudební doprovod, a jemně poznamenávám, že pár slabších nátur se díky záchvatům smíchu muselo bonton nebonton během čtení odebrat na toaletu, o jedné dámě pokročilejšího věku jsem byl z nepublikovatelných důvodů dokonce takořka přesvědčen, že stejně pozdě.

Večerem provází, do mikrofonu blábolí a občas něco zahraje Alfik - http://bandzone.cz/alfikbobo - sem tam taky Stanislava

A kdybyste někdo měli nějakej nápad (toužili byste předvíst striptýz, knížku, trik s králikem, monolog ze Šejkspíra nebo pálivou omáčku), buď se mi ozvěte nebo to vemte prostě na hulváta s sebou a nějak to určitě vymyslíme!

Vstupné je dobrovolné, když něco hodíte do klobouku, poděkujem, když ne, i tak budem rádi, že jste přišli. Prostředí prima, sezení pohodlné, ceny muzikantské.

Kdo bude mít zájem, už máme vzor TRIČKA a budeme brát objednávky na výrobu - cena bude do 200 Kč/kus.

Nazdar.
16.04.2013 18:50:02
Karel Malcovský
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one