face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Zašití písničkáři IV.

Zašití písničkáři IV.
12.4.2013 - 18.00 HOD.
Vstupné je dobrovolné, když něco hodíte do klobouku, poděkujem, když ne, i tak budem rádi, že jste přišli. Prostředí prima, sezení pohodlné, ceny muzikantské.
Místo konání: Zašité občerstvení

                           Hradešínská 51, Praha 10 - Vinohrady

Speciální hosté večera:

STRÁNÍCI - Peter, Paul and Mary, Beatles, Wabi Ryvola, Simon a Garfunkel a spousta dalších, to vše v nezaměniteném podání Luboše a Verunky Stráníkových. přijedou červenou dodávkou a do ní, to mi věřte, naskákala pohoda ze všech festivalů a akcí, které s ní už stihli objet. Přijeďte si kousek udloubnout (tý pohody, ne dodávky)!

Petr Rímský - svérázný písničkář v jehož projevu se kromě folku mísí zejména prvky šansonu, jazzu a blues. Vynikající a nápaditý kytarista s jedinečným hráčským projevem. Petrův hluboký a podmanivý hlas je nezaměnitelný (snad pouze s hlasem jeho bratra herce Pavla Rímského známého z dabingu, rozhlasu, nebo z Vinohradského či dalších divadel). Je také skvělý a srozumitelný teoretik a kytarový pedagog působící dvacet let v kurzech Muzikantské školy, kterou založil a která nese jeho jméno.

Láďa Frič - všestranný kytarista s nezaměnitelným projevem

dále zahrají a představí se:

Olda Novotný - ing.projektant tunelů (dobrý co?), který kromě svých textů zhudebňuje básně Františka Gelnera. Jeho projev, výraz a hlavně hlas (jak se šušká v kuloárech) je velmi zajímavý - charismatický!
 
Petr Bublák zvaný Bubák. Ten hraje na elektriku, jak svoje texty, tak světové fláky vše v angličtině. Jeho technika hraní je úžasná (mimo jiné natáčel s Radimem Hladíkem)
 
Víťa Vacovský - pokud přijede Eva (Škeble), tak si zase zahrají spolu
 
Čoky - jako minule, věci autorské  i chodící (no, spíš sedící) jukebox, tentokráte bez Dr.Obka, ale i tak to určitě bude stát za to
 
Karel Malcovský - ve všech směrech velkej písničkář
 

A bude opět i literárno!

Večerem provází, do mikrofonu blábolí a občas něco zahraje Alfik (otec zakladatel) sem tam taky Stanislava občas i někdo další...
 
A kdybyste někdo měli nějakej nápad (toužili byste předvíst striptýz, knížku, trik s králikem, monolog ze Šejkspíra nebo pálivou omáčku), buď se mi ozvěte nebo to vemte prostě na hulváta s sebou a nějak to určitě vymyslíme!

16.04.2013 18:50:15
Karel Malcovský
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one