face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Zašití písničkáři VI. - 1.Open Air v Brandýse nad Labem

Zašití písničkáři VI. - 1.Open Air v Brandýse nad Labem

25.5.2013 - 17:00 HOD.
Místo konání: Královice U Přívozu, Říční lázně VESLOVKA
                       
                          Brandýs nad Labem
!!! ZVEME VÁS na Koncert? Festival? Přehlídku? - Prdlajs :-)

V geniálním podničku
VESLOVKA se sejdou poprvé a snad ne naposled muzikanti - Zašití písničkáři na svém prvním Open Air, vezmou si své (nebo půjčené) nástroje a budou vyluzovat jako vždy kultůru.

Pro forma je opět na místě malej aparát, linka a mikrofón, ale jsou tací, kteří to použít nechtějí, sednou si ke stolu k "divákům" (uvozovky proto, že tito se často změní v účinkující) a hraje se. Věci autorské, převzaté, smutné, veselé, chytré, blbé. Někdy taky přijde někdo něco přečíst, lze třeba udělat striptýz, přijít ukázat kostým supermana, pochlubit se receptem na sekanou, věštit budoucnost z kozích bobků nebo nechat zmizet králíka (ideálně do místní, výborně vařící kuchyně).

Pravidla jsou jen dvě:

1) Kdo chce hrát atd., musí přijít. Zůstanete-li doma, o možnost vystoupení ten večer nenávratně přicházíte.

2) Nenablejte do houpací kachny.
Koho uslyšíte tentokrát...
To se zatím úplně přesně ještě neví, ale určitě bude Radek Dominik Šefránek a snad konečně s Péťou a klavírem i s námi a ne sólo jako vždy. Dále Karel Malcovský, David Alfík Dewetter, Stáňa a další se nabalí, potažmo si je můžete vybrat v galerii písničkářů na našich internetových stránkách a vybídnout je aby určitě dorazili.

Večerem provází, do mikrofonu blábolí a občas něco zahraje Alfik - http://bandzone.cz/alfikbobo - sem tam taky Stanislava

A kdybyste někdo měli nějakej nápad (toužili byste předvíst striptýz, knížku, trik s králikem, monolog ze Šejkspíra nebo pálivou omáčku), buď se mi ozvěte nebo to vemte prostě na hulváta s sebou a nějak to určitě vymyslíme!

Vstupné je dobrovolné, když něco hodíte do klobouku, poděkujeme, když ne, i tak budem rádi, že jste přišli. Prostředí prima, sezení pohodlné, ceny muzikantské.

Samozřejmě si lze buď tudy objednat nebo na místě na blind zakoupit po dvou kilínkách trička Zašitejch písničkářů, jsou kvalitní, slušivá, apartní a i z Alfika udělaj hubeňoura - možná už budou i památeční placičky bratru za 20 vočí!

Třeba si s námi zahraje i Martin Pulkrábek coby majitel VESLOVKY a vůbec móóóc fajn člověk

Nazdar.
12.07.2013 07:50:57
Karel Malcovský
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one